Без рубрики

МИ ПЕРЕЇХАЛИ В UNIT.CITY

By 13.01.2020 No Comments

Ми переїхали в інноваційний парк UNIT.City. Тут є тренажерний зал, зарядка для електромобілів, велика парковка, кілька івент-локацій, кафе, спортивний майданчик для гри в баскетбол та занять на свіжому повітрі.

Ми отримали доступ до бонусної програми UNIT.Perks для резидентів UNIT.City – знижки й різні «плюшки» в ресторанах, кафе та в інших партнерів UNIT.City; системи знижок на заходи, які проходять на території; безкоштовний вхід у тренажерний зал 24/7.

Дизайнер проєкту офісу – молодий і талановитий Влад Гушель. В офісі – багато скла, темних кольорів з грубими фактурами та акцентне освітлення. Функціонально простір (опен спейс) поділений на кілька зон – для акаунтів, креативу і для дизайнерів.

Наш новий офіс – зовсім не схожий на робочий. Ресепшен – це (насправді) кава-бар. Його огортає металева інсталяція, що імітує вхід до печери. На особливу увагу заслуговує дизайн стін в різних зонах офісу – вугільна стіна, модульна стіна і навіть іржава стіна. Стільки локацій для сторіз!

У коридорі стоять спеціальні високі крісла, де можна усамітнитись. На кожному кроці – затишне місце, щоб відпочити, обійняти ноутбук, попрацювати і поговорити по телефону. На кухні зеленіє газон і стоїть велика підвісна гойдалка.

В офісі – три великі мітинг-руми, дві скайп-кольні та опен рум, що перетворюється на лекторій, місце для проведення воркшопів і кінозал. А якщо прибрати стільці – буде простір для занять йогою.

У новому місці ми зробили акцент на екологічності: мінімізували використання одноразового пластику і псевдопаперових стаканчиків для кави, поступово переходимо на папір з вторсировини, у кожній зоні офісу є сортувальні баки для пластику, металу, паперу та скла.

У березні в нас з’явиться ще один затишний куточок. Простір зверху над скайп-кольними перетвориться на місце для відпочинку. Там буде великий матрац і багато подушок. Ідеальне місце, щоб перезавантажитись. На кухні повісимо великий телевізор і поставимо PlayStation.

Навесні в корпусі В10, де ми розташувались, відкриють великий ресторан на першому поверсі та терасу на даху.

Тут відбувається постійний двіж. І ми раді влаштовувати його!