Клієнт

VICI

Рік

2021

Усі люблять пельмені. У кожного в морозилці прихована пачка на “день всесвітніх лінощів”. Усі люблять пельмені за їхню простоту, швидке приготування та ситність. Але не всі в цьому можуть зізнатися. Люди не готуватимуть гостям пельмені, щоб ніхто не подумав, що вони ліниві господарі. Чоловік не подасть їх на романтичну вечерю, адже не зможе підкорити цим дівчину. Але з VICI GYOZA зовсім інша історія.

VICI – це литовський бренд морепродуктів та заморожених напівфабрикатів, добре відомий у всій Європі. А VICI GYOZA – це смачний, легкий у приготуванні та вишуканий продукт.

 

Мішленівські пельмені. Чому б і ні?

 

Перед нами стояло завдання показати, що тісто з начинкою може бути не просто пельменями під оцет і мазік, а гастрономічним експірієнсом.

Хто пельмень? Я пельмень? Сам ти пельмень!

У світі налічується близько 50 видів пельменів та їхніх аналогів, які у різних народів носять різні назви – вареники, гіоза, манти, хінкалі, дімсами… Для спрощення ми звикли називати їх збірним поняттям “пельмені”. Ну як з взуттям: ніхто не розбиратиметься у відмінностях між дербі, оксфордами, монками, челсі чи кедами – туфлі і туфлі. Але різниця величезна.

Засновано на нереальних подіях

Уявімо, як джентльмен відреагує, якщо його броговані оксфорди назвуть туфлями. Уявили? Правильно, він дуже засмутиться, попрощається, сяде у кеб і поїде від вас геть. А тепер уявіть, що буде якщо ви приготували вишукані гіоза з найтоншого тіста з ніжною начинкою з курки з овочами і подали їх із соєвим соусом та дрібкою кунжуту, а хтось назвав вашу страву пельменями. Уявили? Тепер перевірте, що сталося насправді в серії роликів, заснованих на нереальних подіях.

Зовнішня реклама. Спокійніше

Для статики ми вибрали традиційну японську стилістику ілюстрацій та зобразили всю різноманітність начинок, які бувають лише у гіоза – морики, м’ясо або навіть фрукти.

Backstage

Бренд VICI дуже сучасний і не боїться показати характер, завдяки чому нам вдалося втілити в життя сміливі, цікаві та забавні ідеї, які не можуть залишити байдужими споживачів.

Цікавішим за ролики був лише знімальний процес, адже вся команда була натхненна ідеєю і заряджена лише на найкращий результат. Навіть кіт Шуберман, який зіграв покемона, зробив свою роботу з першого дубля і всіх підкорив.