Клієнт

AB InBev Efes

Рік

2021

Все заради атмосфери

 

Ми любимо джаз за його ритміку, складність та водночас невимушеність. Любимо Leopolis Jazz Fest за можливість насолодитись хорошою музикою та добре провести час разом з близькими та друзями. І любимо Staropramen за те, що робить ці зустрічі особливими. Адже Staropramen є офіційним партнером Leopolis Jazz Fest з 2014 року. На жаль, сьогодні такі зустрічі – рідкість. Тож перед нами постало завдання: створити в людей додатковий емоційний зв’язок зі Staropramen та Leopolis Jazz Fest, занурити їх в атмосферу фестивалю, де б вони не були.

Прага, джаз і Leopolis

 

Звісно ж, атмосферу робить музика. Тому Staropramen та Leopolis створили спеціальний джазовий плейлист для натхнення та особливих моментів з друзями, який можна завантажити за QR-кодом на банці. Але цього мало – потрібно ще наповнити фестивальну феєрію Прагою. І тут вступає наша партія у цій джазовій композиції – лімітована серія банок, що захоплює фестивальною атмосферою (одразу з полиці), дизайнами, у яких переплелись джаз, Leopolis і Прага. Ми надихнулись художниками епохи джазу. Та створили сюрреалістичні полотна, які можна довго роздивлятись – і знаходити в них нові й нові образи. Три дизайни, три музичні інструменти, споглядання яких створює повне відчуття прогулянки Прагою під джазову імпровізацію.

Як побачити джаз

 

… і також на мить перенестись у Прагу. Найлегший спосіб – просто взяти до рук наші банки. І ось уже ніби лунають звуки рояля, всередині якого – цілий світ. Видніється Карлів міст, дзвенить червоний трамвай, білі лебеді плавають Влтавою з невимовною величчю.

Мелодію підхоплює саксофон. Його звучання творить новий вимір: мешканці захоплено танцюють на бруківці. Навколо червоні дахи та гострі шпилі Праги. А десь поміж ними підхоплені вітром кружляють листи, помережані нотами.

Настає черга контрабаса. Зі струн злітають ноти, як птахи, і летять за обрій. Знаменитий танцюючий дім не може втриматись і пускається у танок. А джазова мелодія лине все далі й далі… Лишилось тільки взяти банку Staropramen та завантажити плейлист за QR-кодом.