Клієнт

Санта Бремор

Рік

2019

Лососю – дорогу!

 

Ні хвилю, ні течію.

Нічого фантазійного. Просто в нас був виклик: пояснити білоруському споживачу, чому червона риба «Санта Бремор» із самої Норвегії коштує стільки, скільки вона коштує (ціна продукту вища, ніж у конкурентів), щоб втримати свою долю ринку. Іншими словами: як «Санта Бремор» зробити так, щоб люди були готові купувати рибу, головна відмінність якої – місце народження.

Холод у поміч

Ми занурилися в пошуки інсайтів і дістали дуже цікаву інформацію: не зважаючи, що атлантичний лосось водиться у водах Атлантичного океану, що простягається від Гренландії до Південної Америки, лосось саме з холодних вод океанів Північної півкулі відомий у всьому світі завдяки своїм чудовим якостям.

У місці, де Атлантичний океан зустрічається з горами Норвегії – льодовикова вода змішується з морською. Саме так створюються ідеальні умови для розведення риби. У норвезькому лососі міститься багато білка, вітамінів A, D і B12, антиоксидантів і Омега-3.

То ж виходить, що лосось, який народився у Норвегії — таки найсмачніший та найкрутіший?!

Снігова риба

Ми зробили акцент не на рибі, а на холоді, з яким асоціюють сувору Норвегію і який дуже корисний для риби та її якостей. Збудували ціле норвезьке містечко, зліпили цілого снігового лосося, зняли ціле рибне відео. Вийшло дуже холодно, як у Норвегії – і смачно, як червона риба «Санта Бремор».