Клієнт

Visa

Рік

2020

Мейк сам хайп!

 

Коли компанія Visa звернулась до нас із завданням розробити нову хайпову серію діджитал-скінів для ПриватБанку — ми зраділи. Відразу зраділи, а потім понесли першу хвилю ідей. За нею — другу. І поки носили ці дві — визріла третя.

Даєш діджитальні купюри!

Ми дізнались від ПриватБанку, що скіни на патріотичну тематику — у топі скачування. Відразу було вирішено працювати з двома напрямами: типові міські мотиви (трешові хрущовка-в’ю, сірий асфальт тощо) та відомі українці. Тарас Шевченко вийшов у стилі thug life, а Леся Українка завела собі все для проведення стримів. Так і стало зрозуміло, що хайпу — бути.
Обравши для дизайну знаменитостей, ми зрозуміли, що ці люди — зображені на реальних грошах. Так виникла ідея зробити фон, як на купюрі, щоб впізнаваність стала ще вищою.

Тільки лінивий не зарепостив!

Про те, що створені нами скіни вже побачили світ, ми дізнались, насправді, випадково: хтось із друзів друзів зарепостив у себе на сторінці круту Лесю чи Сковороду. Вже не пам’ятаємо. А далі — все як у тумані: нові електронні гроші замінили старі (паперові). Адже вони — модні, круті, зручні та доступні. Тільки й користуйся!