Клієнт

Київський вітамінний завод

Рік

2021

Міфи та легенди XXI століття

 

У нас як? Хоча в небі й літають дрони, вулицями розгулюють кіборги, розплатитися в магазині можна відбитком пальця, не маючи з собою готівки, — усе одно панують середньовічні уявлення й забобони про деякі явища. Дехто, наприклад, каже, що земля пласка. Або взяти хоча б вітаміни. Люди вірять, що їх у достатній кількості можна отримати від сонця, із фруктів, овочів, ну або притулившись до дерева і всотавши силу землі. А якщо вже й пити вітаміни, то коли припече. Точніше, коли сонечко не пече, а доступ до овочів і фруктів обмежений, тобто восени й узимку.

Руйнівники міфів

Київський вітамінний завод, один з лідерів фармацевтичного ринку України, вирішив розповісти про те, що варто пити вітаміни «Квадевіт» цілий рік, а не тільки протягом певного сезону. Бо вживання вітамінів і мікроелементів насправді відчутно не відразу, помітний ефект настає тільки з накопиченням потрібної кількості цих речовин в організмі. А отже, і пити їх треба регулярно, а не два рази на рік. Адже нестача вітамінів — причина багатьох захворювань, зокрема сезонних.

Експедиція в минуле

Уперше вітамін у кристалічній формі було виділено трохи більше ніж 100 років тому, 1911-го. Не секрет (хоча про це мало хто знає), що середня тривалість життя на Землі неухильно зростає саме завдяки розвитку фармацевтичної галузі. А якби ми дотепер черпали вітаміни із сонця, селери й кореня ялиці, то криза середнього віку з бажанням кинути роботу й виїхати на Балі наставала б у деяких людей у 12 років. Однак ми припустили, що, прагнучи продовжити своє життя та зміцнити здоров’я, люди все ж знаходили альтернативні способи отримати вітаміни з природних ресурсів.

Так з’явилася довітамінна ера, наповнена абсурдними комедійними історіями, у які потрапляють герої, бажаючи здобути енергію, міцне здоров’я чи підстрахувати свою пам’ять.

Ми вирушили в минуле, узяли з собою знімальну групу, провізію, теплий одяг і, звичайно ж, вітаміни, бо хто його знає, що там у минулому було з вітамінами. Звіт про подорож і ліг в основу ролика.