Клієнт

Комо

Рік

2020

Сир в Україні — один з найдавніших і традиційних, а також улюблених — молочних продуктів. Спробуйте знайти сім’ю, у якої в холодильнику немає шматочка сиру, півпляшки кефіру. Ми любимо сир. Незважаючи на різноманітність сирів у світі (м’яких, молодих, солоних, з козячого молока, витриманих, пряних, тендітних, тягучих), більшість людей вважають, що кращі — звичайні сири, сорти знайомі з дитинства. Скибочка твердого жовтого сиру з коров’ячого молока з кислувато-солодким смаком — все, що потрібно, для бутера до чаю. І можна без хліба з маслом.

Що за сир-бор на полицях?

 

Відомо, що майже четверта частина сирів на бутербродах українців — іноземна. Сири українських виробників, які не поступаються за якістю польським, німецьким і навіть французьким, через внутрішні економічні причини — неконкурентоздатні за ціною. А ще іноземні сири — різноманітніші та бувають з різними смаковими добавками.

Продукт

 

«КОМО» — один з лідерів сирної індустрії в Україні. Та кому (як не «КОМО») боротись за право бути в холодильниках українських сімей і витісняти імпортні аналоги.
«КОМО» розширює лінійку свого флагманського сорту «Тенеро» новими смаками — базилік і томат. А щоб почати боротьбу за покупця прямо біля полиці, вирішує оновити всю лінійку зовні.

Дизайн

 

Природно, що сорт «Тенеро», у якого вже є велика впізнаваність упаковки, любов людей та частка ринку, не повинен робити різких рухів в оформленні. Люди повинні, як і раніше, легко знаходити знайому упаковку на звичному місці. Але залучити нову аудиторію, яка зараз віддає перевагу імпортному сиру — необхідно.
Ми розібрали стару упаковку сиру «Тенеро» і зібрали наново, прибравши зайве, додавши крапельку магії та чаклунства. А також заклавши можливість масштабування лінійки на інші смаки, які в майбутньому з’являться у виробника.
Дизайн покликаний не тільки вигідно виділяти сир на полицях, а й розширювати репертуар вживання сиру наочними прикладами.
Якщо до цього дня нам вистачало фантазії тільки на те, щоб покласти шматочок сиру на ковбасу, то тепер (завдяки нашим підказкам) люди будуть надихатися і зможуть приготувати щось цікавіше із сиром «Тенеро» — додати його в салат, потерти в макарошки або запекти з круасаном.
Або просто з’їсти шматочок сиру — без нічого. Ніхто не забороняє!