Клієнт

Жако

Рік

2020

Ситуація

 

Як легко десерти не залітали б до рота, та все-таки вони – важкі: тут і масло, і глютен, і тісто, і ще й крем. Після таких солодощів ваги хочеться викинути/розбити/сховати/перенести в інший вимір. Але така важкість не стосується зефіру. Він – легкий. Легкий – за складом і за відчуттям. Недарма ж ми його всією агенцією старанно тестували. Тому в позиціонуванні так і зазначили: «Жако» – легкість на десерт!

Виклик

Аби довести, що цей десерт – найлегший, ми вирішили розказати правду. Без драматизації, гіперболізації та інших креативних технік. І просто передали історію, яку нам розповіла помічниця технолога.
А далі – їй слово.

Хмаринці слово

(переклад з хмаринкової)

Я рідко даю інтерв’ю. Зрозумійте: робота помічниці технолога Першої зефірної фабрики потребує певної конфіденційності. Бо всі одразу кидаються із запитаннями: Чому десерти «Жако» – такі легкі?, Що за магія така?!, А чи справді я – хмаринка? (дуже образливо таке чути, до речі). А коли кажеш таким допитливим правду – не вірять. Мов… казки! Тож, нарешті, я можу розказати, чому з десертами «Жако» так хочеться усміхатися, відкрити серце новому, співати й мріяти безперестанку! Слухайте уважно:

Колись на фабриці «Жако»…