Клієнт

AB InBev Efes

Рік

2020

На полицю стали в ряд

 

Сидр, сидр, сидр. О, ще один! Полиці від нього буквально тріщать. Як тут обрати, коли його так багато і він такий схожий. Як мінімум зовні: дерев’яні текстури, виразні шрифти. А ще — велосипеди, велосипеди та велосипеди. Гей, часи борід і сорочок у клітинку минули!

Додайте до цього простий антиспоживацький спосіб життя нової молоді. Все, що вони п’ють та їдять, має бути натуральним і якісним. От і будете мати повну картину.

Привіт, новий сидре

 

Новий сидр від AB InBev Efes повинен бути зрозумілим тим, хто його купить сьогодні. Бути достатньо модним, щоб залишатись актуальним для більш традиційної та нової молодої аудиторії. І не забувати про натуральність.

Ось і козир! Головною відмінністю нового сидру є сировина — відбірні яблука українських сортів, зібрані в садах Західної України. Нам треба було дати сидру ім’я та придумати, як він буде виглядати.

Вгадайте, як його звати

 

Ідея магічного Саду на Заході України народилась на основі правдивих продуктових переваг. Саду, де можна приємно провести час, насолодитись переливами струмка чи спілкуванням з друзями.

Саду, де живуть схожі на пташок — фантастичні фруктові створіння.
Де Сад” — там відбувається щось неймовірне.

Тут є на що подивитись

 

Ми створили живі, яскраві та детальні ілюстрації життя у Саду — щоб наш сидр точно помітили на полиці серед однакових застарілих дизайнів з клішейними хіпстерськими образами.
А як візьмеш “Де Сад” у руку — то вже не зможеш відірватись. Бо захочеш роздивитись кожну дрібничку його казкової етикетки.