Клієнт

Лідське пиво

Рік

2021

Все почалось із того, що ВАТ «Лідське пиво» випустили нові лимонади. І не просто лимонади — а на солодовій основі, суто з натуральних інгредієнтів, та ще й з меншим вмістом цукру — ну тобто реально натуральні лимонади. Перед нами ж стояла задача переключити на них молодих любителів газованих напоїв. Ми захотіли показати, що корисне — не обов’ язково несмачне та по-аптечному нудне, а може бути прикольним, яскравим і свіжим. Так і з’явився бренд Chiilz.
І ось ми вже почали знімати для нього ролики, як сталось щось незбагненне…

Що за дичина?

Все було готово, актори вже на майданчику, камера, мотор — за сценарієм головний актор мав відкрити банку Сhiilz, та саме в цей момент в кадр влетів якийсь дикий чувак, ніби з амазонських лісів, і… Втім, не будемо переказувати — на щастя, оператор встиг зняти цей інцидент, тож ви можете все побачити на власні очі.

Природа тягнеться до натурального

Ми вирішили поспостерігати за Chiilz і дійшли до висновку, що вся справа в його винятковій натуральності — він настільки справжній, що сама природа тягнеться до нього, щоб освіжитись. Нижче ви побачите унікальні кадри, які засвідчують реакцію природи на відкриття банки Chiilz.