Клієнт

Bolt

Рік

2020

Що на дорогах

 

Щороку на українських дорогах нараховується близько 3500 загиблих та 30 000 поранених. Схоже на стихійне лихо, що охопило країну. Сотні людей могли б бути врятованими, якби вони просто користувались ременями безпеки. Але українці ненавидять пристібатись.

А у вухах що

Єдине, що багато українців ненавидять ще більше: шансон. Жанр пісень, що оспівують злочинний спосіб життя, жанр – популярний серед таксистів. Останнє, що хочеться почути пасажиру, який замовив поїздку. Саме це спостереження стало основою для поведінкового експерименту компанії Bolt.

Bolt – провідна європейська платформа для замовлення поїздок, є однією з лідерів на українському ринку. Сервіс Bolt працює більш ніж у 35 країнах Африки, Центральної та Східної Європи.

Вимикай давай

Компанія Bolt зробила експеримент, щоб закликати пасажирів пристебнути ремені безпеки. Спеціально для проєкту було створено та записано максимально дратуючу пісню у жанрі шансон – вона звучала в салоні авто Bolt, що подавалась на замовлення. Пісню могли вимкнути лише пасажирські ремені безпеки: рятуючи вуха пасажирів і одночасно рятуючи їхні життя.

Погляньте, як це було.