Клієнт

Київський Вітамінний Завод

Рік

2019

Знає кожен малий і дорослий: багато цукерок — шкідливо. Але як без них прожити? Так що, коли діти вимагають солоденьке, їхні батьки можуть лише постаратися, щоб воно було корисним.

Наприклад, купити щось, у чому вони впевнені самі — корисну солодку вітамінку С, або як ми звикли її називати — аскорбінку.

Вітамінок багато, «Аскорбінка» — одна

«Аскорбінка» — слово загальне. Так ще в радянські часи назвали всі солодкі вітамінки С в крутках (упаковках, схожих на цукерку).

Сьогодні схожі продукти можуть випускати різні фармакологічні компанії — продукція не тільки виглядає подібно, але і збиває з пантелику співзвучними назвами.

Однак тільки «Київський вітамінний завод» має право на використання торгової марки «Аскорбінка®». Перед нами стояло завдання розповісти про те, за якими ознаками відрізнити автентичну оригінальну «Аскорбінку» від підробок, що заполонили ринок.

Оце приколяс

Діти обожнюють три речі: солодке, ігри та круті фільми.

Так з’явився світ, в якому невинний дитячий обмін приколами перетворюється в захоплюючий і напружений трилер з крутими тачками, натягнутими бровами і скупими суворими репліками. Світ, в якому золото та діаманти замінила більша цінність — справжня «Аскорбінка».

І, зрозуміло, кульмінаційний момент — це визначення автентичності «Аскорбінки». І хто знає, чим би все закінчилося, якби вона виявилась фальшивою.